Бензопила млин 14-20 "Портативна бензопила мобільна лісопилка невелика деревина

Бензопила млин 14-20 "Портативна бензопила мобільна лісопилка невелика деревина від компанії магазин Апельсин - фото 1
6 256 ₴
6 068 ₴ від 3 шт.
5 974 ₴ від 10 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

★ Пилка перетворює вашу бензопилу на портативний шліфувальний верстат. Поставляється з регульованою шиною, щоб ви могли встановити ланцюгову пилу з шиною від 35,6 см до 50,8 см.
Просто прикріпіть шину бензопили до фрезерної насадки, і у вас буде власна портативна лісопилка.
Ця універсальна та надійна шліфувальна машина перетворює грубі колоди на красиві плити товщиною від 1/2 до 12 дюймів. Не потрібно свердлити брус, MK III кріпиться до ланцюгової шини. Перетворює грубі колоди на красиву плитку.
Цей легкий, але міцний фрезерний верстат призначений для виробництва гладких обрізних плит з колод та дерев. Він виготовлений з високоміцних алюмінієвих компонентів, а також має захисну пластину з оргскла.
★ Цей інструмент має паралельну планку, відстань від якої до пильної шини можна регулювати, щоб забезпечити різну товщину панелей. Перша панель вирізається за допомогою пари напрямних, прикріплених до верхньої частини колоди. Потім ви можете фрезерувати плити товщиною від 0,5 см до 30,5 см.


Власність:
Цей легкий, але міцний фрезерний верстат призначений для виробництва гладких слябів з колод і дерев. Він виготовлений з міцних алюмінієвих компонентів і оснащений захисною пластиною з оргскла.
Цей інструмент має паралельну планку, яка може регулювати відстань до бензопили для отримання плит різної товщини. Перша плита ріжеться за допомогою пари напрямних планок, прикріплених до верхньої частини колоди і закріплених. Потім можна розпилювати плити товщиною від 0,5 см до 76 см.
Регульовані бічні тримачі підходять для брусків до 50,8 см. Ріже дерев'яні дошки товщиною від 5 мм до 300 мм. Виготовлений з міцного аерокосмічного алюмінію та нержавіючої сталі.
Кріпиться безпосередньо до пиляльного ланцюга, швидкий і простий монтаж за допомогою інструментів та інструкції, що додаються (може бути не німецькою мовою).
Захист з безпечного оргскла. Підходить для великих і малих робіт: ріже деревину будь-якої довжини в залежності від довжини вашої деревини. Розміри (Д х Ш): 50 х 32 см.
Високоякісний інструмент гарантує точний і цінний розпил деревини з вашої бензопили. Ідеально підходить для власників будинків, теслярів і фермерів.

Обсяг поставки:
1 x портативна бензопила

Характеристики

Код товару
3135882465