Продукція Гідравлічний фланцевий розкидач Сепаратор Роздільний фланцевий розкидач з насосом для сепарації

Продукція Гідравлічний фланцевий розкидач Сепаратор Роздільний фланцевий розкидач з насосом для сепарації

Продукція Гідравлічний фланцевий розкидач Сепаратор Роздільний фланцевий розкидач з насосом для сепарації від компанії магазин Апельсин - фото 1
9 193 ₴
8 871 ₴ від 2 шт.
8 825 ₴ від 8 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

  • -Застосування: Фланцевий розширювач - це велике промислове обладнання для різання машин, яке в основному використовується для технічного обслуговування та будівництва, виявлення та заміни фланців, відкривання головки блоку циліндрів, електростанцій, підйомників та інших галузей промисловості.
  • --Високе розділення і легкий корпус. Збільшити величину поділу і зменшити глибину вставки клинового блоку у фланець. Запобігайте зміщенню фланця одночасно з розділенням.
  • --Відсутність тертя, паралельний, плавний рух, відсутність пошкоджень фланців. Портативна одноразова робота, підходить для обмеженого простору та роботи на великій висоті, знижує інтенсивність роботи. Він широко використовується, зручний, безпечний та ефективний.
  • --Масляний циліндр виготовлений з високоміцного легкого сплаву для аерокосмічної промисловості, а робоча головка - зі спеціальної сталі. Він може забезпечити зусилля прорізання пазів 210 кН.
  • --Система використовує німецьке ущільнення та авіаційне гідравлічне масло. Вона може надійно працювати при температурі - 30 ℃ ~ 55 ℃.


  Параметри FYP-55:
Товщина наконечника: 12 мм
Робочий тиск: 12Т
Розширювальний зазор: 35 мм
Відстань відкриття: 55 мм
Вага: 6 кг  Ручне налаштування параметрів насоса:
Модель: CP-180
Номінальний тиск: 63 МПа
Низька напруга: 13 куб.см
Високий тиск: 2.2CC
Резервуар нафти: 350CC
Вага: 4 кг
Стандартна конфігурація шланга: 1 м

Опис:
Використовуйте розширювач труб і традиційним методом молотка і зубила відокремте фланець труби. Для досягнення збалансованого зусилля роз'єднання краще використовувати пару розширювачів.
Еспандер також можна використовувати для ліфтера; розширювати для корекції форми або як підйомну штангу чи для інших корекційних робіт.Пакувальний лист:
1x FYP-55
1x Насос CP-180

Характеристики

Код товару
715258724