Повітряний насос високого тиску PCP компресорний насос 220V 30Mpa

Повітряний насос високого тиску PCP компресорний насос 220V 30Mpa від компанії магазин Апельсин - фото 1
14 237 ₴
13 739 ₴ від 2 шт.
13 668 ₴ від 8 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

  • Міцний і довговічний: корпус надувного насоса високого тиску виготовлений з нержавіючої сталі, яка є міцною, довговічною, стійкою до іржі та подряпин, що забезпечує тривалий термін служби. Цілісний циліндр виготовлений з алюмінієвого сплаву, який є стійким до корозії, іржі та не піддається руйнуванню, що робить його більш безпечним у використанні.
  • Безпечний у використанні: має захисний клапан високого тиску, який автоматично відкривається, коли тиск досягає 32мпа, щоб запобігти небезпеці надлишкового тиску. Він має цифровий дисплей температури і манометр, які можуть чітко і точно відстежувати зміни температури і тиску в режимі реального часу.
  • Захист від перевантаження: має функцію захисту двигуна від перевантаження. Вона автоматично відключає живлення, коли напруга нестабільна або перевантажена, щоб захистити двигун. Ефективна система водяного охолодження використовується для запобігання пошкодження поршня головки блоку циліндрів від високих температур, завдяки чому машина може продовжувати працювати протягом тривалого часу.
  • Висока ефективність: Цей потужний (1800 Вт) насос високого тиску для надувних човнів використовує двигун з чистої міді, який досягає швидкості 2800 об/хв і швидкості потоку 100 л/хв, забезпечуючи ефективність накачування і заощаджуючи час та енергію.
  • Застосування: Насос високого тиску Його можна використовувати для надувних пляшок, а також для автомобілів, мотоциклів, електромобілів та інших транспортних засобів. Завдяки малошумному двигуну, виготовленому з чистої міді, робоча гучність становить близько 70 дБ, тому він не буде заважати іншим людям, а ви матимете тихіше робоче середовище.

Hochdruck Luftkompressor Pumpe PCP Kompressor Hochdruckluftpumpe Kompressorpumpe 220V 30Mpa

Дисплей у реальному часі та захисний клапан високого тиску - Повітряний компресор високого тиску має цифровий дисплей температури та манометр, які можуть чітко та точно контролювати зміни температури та тиску в режимі реального часу. Він має захисний клапан високого тиску, який автоматично відкривається, коли тиск досягає 32мпа, щоб запобігти небезпеці надлишкового тиску.

Hochdruck Luftkompressor Pumpe PCP Kompressor Hochdruckluftpumpe Kompressorpumpe 220V 30Mpa

Ефективне відведення тепла та низький рівень шуму. Ефективна система водяного охолодження використовується для запобігання пошкодженню поршня головки блоку циліндрів високими температурами, щоб машина могла продовжувати працювати протягом тривалого часу. Завдяки малошумному двигуну з чистої міді, робоча гучність становить близько 70 дБ, так що інші люди не турбуються, а ви маєте більш тихе робоче середовище.

Hochdruck Luftkompressor Pumpe PCP Kompressor Hochdruckluftpumpe Kompressorpumpe 220V 30Mpa

Специфікація: Специфікація
Матеріал: Нержавіюча сталь
Балон високого тиску Матеріал: Нержавіюча сталь, алюмінієвий сплав
Колір: сріблястий, синій
Потужність: 1800 Вт
Напруга: 220 В
Тип вилки: європейський стандарт
Швидкість: 2800 об/хв
Тиск: 30 МПа
Шум: 70 дБ
Продуктивність: 100 л/хв (22,7 гал/хв)
Тиск на вході: Атмосферний тиск
Охолодження: водяне охолодження
Налаштування безпеки: Запобіжний клапан високого тиску
Безпека: захист від перевантаження двигуна
Рівень стиснення: Вторинне стиснення.
Тип мастила: Розпилювач
Verpackungsgröße: 43.5*43*25cm/17.13*16.93*9.84in
Produktgröße: 34*18*34cm/13.39*7.09*13.39in
Вага брутто: 17,5 кг/38,58 фунтів
Вага нетто: 15 кг/33 фунти

Подробиці:..........
Масляно-водяний фільтр: Зовнішній масляно-водяний фільтр може фільтрувати масло і воду, роблячи повітря чистішим.
Отвір для контролю рівня масла: На корпусі машини є отвір для контролю рівня масла, який допоможе вам контролювати витрату масла. Якщо рівень оливи нижче червоної точки, це означає, що потрібно вчасно долити оливу.
Сапун: сапун на масляному циліндрі може ефективно запобігти накопиченню негативного тиску в камері шатунної передачі, що може призвести до пошкодження машини.

У комплекті: Пакет включений
1 x основна машина
1 x водяний насос
2 шланги для води
1x кабель живлення
1x масляно-водяний фільтр
1x вентиляційна пробка
1 мішок х бавовняні картриджі
Всі аксесуари для використання

Характеристики

Код товару
688186975