CNCEST 600 мм 24" акриловий пластиковий ПВХ гарячезгинальний верстат з нагріванням гарячезгинальний верстат

CNCEST 600 мм 24" акриловий пластиковий ПВХ гарячезгинальний верстат з нагріванням гарячезгинальний верстат

CNCEST 600 мм 24" акриловий пластиковий ПВХ гарячезгинальний верстат з нагріванням гарячезгинальний верстат від компанії магазин Апельсин - фото 1
5 858 ₴
5 682 ₴ від 3 шт.
5 594 ₴ від 10 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

  • Основні застосування: Широко використовується в декоративній інженерії, виготовленні вивісок, вітрин, упаковки акваріумів, світлодіодного підсвічування канальних літер, полиць супермаркетів, навісних стін, великих світлових коробів і т.д. Застосовувані матеріали: Акрил, органічні листи, ПВХ та різні термопластичні матеріали. Комплектація: 1 X Нагрівач для згинання акрилу та ПВХ. 1 X Водяний насос. 2 силіконові шланги. 1 X Регулятор температури. 1 X Термометр води.
  • Регульована температура - температура продукту рівномірна, циркуляція води охолоджує. Портативний - легкий і практичний. Компактне гаряче згинання пластикових листів з різних матеріалів, наприклад, товщиною понад 6 мм. Можна нагрівати вгору і вниз одночасно двома нагрівачами.
  • Можна комбінувати з декількома нагрівачами для одночасного нагрівання декількох точок згинання. При згинанні товстих панелей, проріз, згинання та кут згинання є більш красивими, ви можете адаптуватися до місцевих умов та працювати гнучко. Може поєднуватися з робочим столом для формування гарячого згинального верстата, також може використовуватися окремо.
  • З обох боків нагрівальної труби є водяний контур охолодження, що гарантує відсутність теплових викривлень, якщо не потрібне нагрівання. Підключення до електромережі та водопроводу здійснюється з обох кінців відповідно. Відключення водяного живлення є безпечним та інтуїтивно зрозумілим, його легко підключати та відключати, зручно збирати та легко монтувати разом з робочим столом.
  • Заходи безпеки: Під час нагрівання продукту утворюються високі температури. Нагрівальні компоненти повинні уникати контакту зі шкірою людини. Будь ласка, зверніть увагу на використання в навколишньому середовищі, подалі від легкозаймистих і вибухонебезпечних предметів. Якщо ви не використовуєте його протягом тривалого часу, будь ласка, вчасно вимикайте його.

CNCEST 600mm 24 "Acryl Kunststoff PVC Heißbiegemaschine Heizung Heißbiegemaschine

Електричні та водопровідні труби підключаються з обох кінців відповідно. Вимикач водопостачання є безпечним та інтуїтивно зрозумілим, його легко вставляти та витягувати, зручно збирати та легко монтувати разом з верстаком.

CNCEST 600mm 24 "Acryl Kunststoff PVC Heißbiegemaschine Heizung Heißbiegemaschine

При згинанні товстих панелей, прорізуванні, згинанні кут вигину стає більш красивим, можна адаптуватися до місцевих умов, більш гнучке використання.

CNCEST 600mm 24 "Acryl Kunststoff PVC Heißbiegemaschine Heizung Heißbiegemaschine

Технічні характеристики:
Вхідна напруга: AC 220V
Нагрівальний наконечник: ZW-300 420 ℃, інші 250 ℃
Товщина матеріалу, що згинається: від 1 мм до 6 мм
Ширина нагрівання: 10-60 см
Потужність: 800 Вт
Вага брутто: 3,05 кг
Розміри упаковки (Д х Ш х В): 87 * 20 * 12 см

Інструкції:
Підготуйте охолоджувальний бак (бочку) об'ємом понад 30 літрів. Спочатку з'єднайте радіатор і занурювальний насос силіконовим шлангом. Помістіть занурювальний насос в охолоджувальне відро, підключіть до нього електроживлення і зачекайте, поки вода не почне циркулювати. (Примітка: Температура води в машині підвищується протягом тривалого часу. Будь ласка, чітко замінюйте холодну воду. Температура циркулюючої води не повинна різко падати. Якщо температура води перевищує 50 градусів, слід вчасно відключити живлення нагрівача і замінити циркулюючу воду пізніше).
Підключіть терморегулятор до Hot Bender і підключіть його до мережі 220 В. Відрегулюйте ручку регулятора термостата. Повертайте за годинниковою стрілкою, щоб збільшити температуру, і навпаки. При регулюванні не слід повертати занадто швидко, щоб уникнути пошкодження терморегулятора. (Примітка: Рекомендується повільно регулювати терморегулятор до червонуватого кольору теплової трубки. Занадто висока температура призведе до пошкодження матеріалу для гарячого згинання і вплине на термін служби агента для гарячого згинання).
Коли нагрівальна трубка досягає необхідної температури, на неї можна покласти пластиковий лист, який потрібно зігнути гарячим, на нагрівальний лоток. Коли лист стане достатньо м'яким, щоб його можна було зігнути вручну, він може згинатися під різними кутами. Залежно від матеріалу, час затвердіння може бути різним. Будь ласка, визначте час затвердіння відповідно до фактичної ситуації.

Характеристики

Код товару
3040708541