3 в 1 40K тіло 3D RF для машин для схуднення, ультразвукова кавітація, радіочастота, жирові відкладення, машина для

3 в 1 40K тіло 3D RF для машин для схуднення, ультразвукова кавітація, радіочастота, жирові відкладення, машина для

3 в 1 40K тіло 3D RF для машин для схуднення, ультразвукова кавітація, радіочастота, жирові відкладення, машина для від компанії магазин Апельсин - фото 1
11 491 ₴ 14 619 ₴
-21%
11 089 ₴ від 2 шт.
11 031 ₴ від 8 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

  • Ефективне та безболісне лікування жирових відкладень
  • Успіх лікування, як правило, помітний одразу, і за допомогою серії процедур обхват може зменшитися до 10 см. Крім того, позитивно впливає на обмін речовин, і дуже легко залишатися у формі.
  • Відсутність простою - звичайний розпорядок дня може бути відновлений негайно, відсутність хірургічного втручання, відсутність анестезії, відсутність перебування в лікарні, відсутність компресійної пов'язки, відсутність медикаментів.
  • Ця процедура також є безболісним і без побічних ефектів методом підтяжки тканин на обличчі та тілі.c
  • З нашим ультразвуковим кавітаційним пристроєм ви отримуєте новітні технології в цій галузі.

Опис товару:

Целюліт є однією з медико-соціальних проблем у розвинених країнах. У Китаї налічується близько 0,5 мільярда людей, які мають потенціал для схуднення тіла. Які витрачають на це від 6 до 10 мільярдів юанів. Третина жителів Пекіна, Шанхая і Гуанчжоу померли від серцево-судинних захворювань, що набагато більше, ніж природна смерть у похилому віці.
Виходячи з цього, всілякі криві для схуднення на ринку, бренди для схуднення швидко стають популярними. Але багато ненаукових, незрілих думок і методів дозволяють людям схуднути, а потім знову і знову товстіти, а також нерозумні пристрої, які серйозно шкодять людському організму.

40 K Körper von 3D RF zur Schlankung von Maschinen, Ultraschall-Kavitation, Funkfrequenz, Körperfett, Slimming Maschine 3 in 1 Потужно розщеплюйте целюліт, видаляйте жирові відкладення та застосовуйте найкращу у світі техніку ультразвукової ліпосакції.
Ніяких побічних ефектів, хороших ефектів, ніякого явища відскоку, безмежний, не вплине на номінальну роботу і життя.  40 K Körper von 3D RF zur Schlankung von Maschinen, Ultraschall-Kavitation, Funkfrequenz, Körperfett, Slimming Maschine 3 in 1
40 K Körper von 3D RF zur Schlankung von Maschinen, Ultraschall-Kavitation, Funkfrequenz, Körperfett, Slimming Maschine 3 in 1 ФУНКЦІЯ ТА ТЕОРІЯ ТЕРАПІЇ: Потужний розтріскування целюліту, видалення жирності. він використовує потужну ультразвукову головку для зйомки ультразвуку 40 000 Гц, після проникнення в організм, змусить жирові клітини виробляти потужний ефект розтріскування та тертя жирових клітин, ефективно використовувати теплову енергію, виводити воду з клітин, змушувати жирові клітини скорочуватися. Крім того, коли ультразвук вібрує, буде потужний вплив на клітини, жирових клітин буде мало

 

Занепокоєння:
★ Ефективне та безболісне лікування жирових відкладень
★ Успіх лікування може бути негайним
★ Неінвазивний
Відсутність простоїв - звичайний розпорядок дня може бути відновлений негайно, без оперативних / хірургічних процедур, без анестезії, без перебування в лікарні, без компресійної пов'язки, без заходів.
Ця процедура також є безболісним і без побічних ефектів методом підтяжки тканин на обличчі та тілі.
★ Він позолочується як стимулятор оновлення клітин і синтезу колагену. У процесі нагрівання нагрівається до 42-60 ° C.
Зазвичай цей ефект настає одразу після лікування.
З нашим ультразвуковим кавітаційним пристроєм ви отримуєте нову технологію в цій галузі.

40 K Körper von 3D RF zur Schlankung von Maschinen, Ultraschall-Kavitation, Funkfrequenz, Körperfett, Slimming Maschine 3 in 1 Технічні деталі:
Частота до 40 000 Гц
110/230 Вольт
Вихідна потужність 75 Вт
1 ультразвуковий датчик для великих ділянок
1 ультразвуковий датчик для невеликих ділянок
1 ультразвуковий датчик для області очей тощо.

ОСОБЛИВОСТІ

1. безкоштовна операція, без анестезії.
2. немає міцності.
3. відсутність кровотеч, пухлин і синців.
4. відсутність побічних ефектів, хороші ефекти, відсутність явища відскоку.
5. безболісним, не вплине на номінальну роботу та життя.

Що означає надмірна вага?

Ожиріння означає певний ступінь надмірної ваги та ожиріння, це жир в організмі, особливо викликаний накопиченням тригліцеридів. Ожиріння можна розділити на дві групи: Первинне ожиріння та вторинне ожиріння. Зазвичай ми бачимо перше. На первинне ожиріння припадає 99% випадків ожиріння, ми не можемо з'ясувати, що викликає первинне ожиріння. У медицині його ще називають первинним ожирінням. Це може бути пов'язано з спадковістю, харчуванням, звичками до фізичних навантажень. Так зване вторинне ожиріння, яке викликане деякими проблемами зі здоров'ям, означає, що ми можемо знайти причини вторинного ожиріння. Воно займає 1% ожиріння і може бути класифіковане на гіпоталамічне ожиріння, гіпофізарне ожиріння, синдром ожиріння, ожиріння при синдромі Кушинга, функціональну недостатність статевих залоз, ожиріння і так далі. Серед них. Найчастіше ожиріння при синдромі Кушинга, гіпотиреозі зустрічається у дорослих, ожиріння при гіпоталамусі завжди зустрічається у дітей, причиною якого є краніофарингома.

Характеристики

Код товару
4041304013
Терміни дії знижки
з 20.05.2024 по 18.08.2024
Дивіться також