Трубна камера - 60 м - 12 LED - 7 TFT кольоровий екран

Трубна камера - 60 м - 12 LED - 7 TFT кольоровий екран від компанії магазин Апельсин - фото 1
128 833 ₴
124 968 ₴ від 2 шт.
122 391 ₴ від 8 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

За допомогою камери ендоскопа від Steinberg Systems можна досліджувати навіть важкодоступні робочі зони, а також місця дефектів. Завдяки гнучкій гусячій шиї та ергономічній формі ручки цей ендоскоп ідеально підходить для широкого спектру застосувань як у професійному, так і в приватному середовищі. Інспекційну камеру можна використовувати, наприклад, для проведення випробувань балонів, інспекції трубопроводів, труб або дренажів, а також для дослідження проміжних або порожнистих просторів під час ремонтних робіт - і для багатьох інших робочих зон.

За допомогою інспекційної камери ви бачите внутрішню частину труби на екрані

Головка камери направляється в трубу за допомогою скловолоконного троса довжиною 60 м. Каналізаційна камера підходить для каналізаційних труб різного діаметру; три напрямні зірочки різного розміру адаптують камеру до діаметру труби. Головка камери та кабель є водонепроникними (IP68), тому їх можна використовувати у вологому середовищі. У нахилених системах труб кабель легко прокладається по відгалуженнях. Функція підрахунку метрів і передавач, вбудований в головку камери (приймач не входить до комплекту), дозволяють легко визначити місце розташування проблеми.
Гнучка головка камери може повертатися на 90° і має кут огляду 105°. 12 світлодіодних ламп, інтегрованих в головку камери, забезпечують необхідне освітлення. Високоякісний сапфіровий об'єктив підходить навіть для складних умов і забезпечує чітке зображення на РК-моніторі. Крім того, восьмикратний цифровий зум і автоматичне вирівнювання зображення дозволяють побачити навіть найдрібніші деталі в пробірці. Керування камерою здійснюється за допомогою базової операційної панелі.
Крім простого перегляду, ви також можете записувати аудіо, відео та зображення, які дадуть вам цінну інформацію при аналізі проривів або засмічень. На додаток до USB-порту, камера для труб оснащена слотом для SD-карти. Карта пам'яті SD на 8 ГБ вже включена в комплект поставки.
Камера ендоскопа живиться від акумулятора, тому ви можете використовувати дренажну камеру будь-де без зовнішнього джерела живлення. Для мобільного використання трубну камеру можна легко прибрати завдяки її компактним розмірам і малій вазі.

Характеристики

Код товару
3595313839
Масса
14 кг
Угол обзора
105
Количество светодиодов
12
Автоматическое отключение
Нет
USB-интерфейс
И
Показати всі