Паровий фен-боннет на регульованій стійці для догляду за волоссям, таймер, 730 Вт, 750 см3

Паровий фен-боннет на регульованій стійці для догляду за волоссям, таймер, 730 Вт, 750 см3

Паровий фен-боннет на регульованій стійці для догляду за волоссям, таймер, 730 Вт, 750 см3 від компанії магазин Апельсин - фото 1
7 847 ₴
7 612 ₴ від 3 шт.
7 455 ₴ від 10 шт.
Мін. сума замовлення у продавця 100 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Ніжно, просто і мобільно: з рухомим паровим ковпаком від перукарського приладдя physa ви можете побалувати своїх клієнтів спа-сеансом. Всього 2 перемикачами ви запускаєте програму догляду - завдяки плавному ходу коліщаток ви можете встановити її в будь-якому місці. Модель спеціально розроблена для щоденного використання в салонах краси, спа-салонах і велнес-готелях, але також чудово підійде і для приватних домогосподарств.

Догляд за волоссям став простішим з відпарювачем для волосся від physa

Олії для волосся та інші засоби для догляду за волоссям повністю розкривають свій ефект під парою. Пара виходить з сопел при температурі 65 °C і все ще досягає близько 50 °C в центрі насадки. Тепла, волога атмосфера відкриває волосяні фолікули. Це полегшує проникнення засобів для догляду у волосся - благо для голови та клієнтів.
Управління дуже просте: завдяки регульованій підставці ви можете індивідуально відрегулювати висоту капота. Крім того, ви самі визначаєте тривалість процедури за допомогою практичного 60-хвилинного таймера. Поки таймер працює, у вас є час для інших занять. Перукарня з паровою шапочкою працює з об'ємом води 750 см³. Найкраще наповнювати бак дистильованою водою. Система завжди перевіряє кількість води в баку. Якщо рівень занадто низький, пристрій автоматично вимикається.
Запитання та відповіді
Питання Чи є гальма на роликах?
Відповідь Ні.
Питання Чи регулюється висота відпарювача для волосся?
Відповідь Так, відпарювач регулюється по висоті в діапазоні 106 - 146 см.

Характеристики

Код товару
2133986303
Колір
чорний
Масса
4,5 кг
Таймер
И
Мощность Вт
730
Объем резервуара для воды
750 см
Показати всі